вівторок, 23 жовтня 2018 р.

Конспект інтегрованого уроку "At the Zoo"


Тема. Let`s go to the Zoo / У зоопарку
Мета:   
навчальна: активізувати лексичний та граматичний матеріал за темами «Знайомство», «Літери алфавіту», «Рахунок до 10», «Кольори», «Тварини»; ознайомити з життям тварин;
розвиваюча: розвивати навики аудіювання з метою вдосконалення навиків монологічного та діалогічного мовлення; викликати та підтримувати інтерес до вивчення англійської мови; розвивати вміння доглядати за тваринами;
виховна: виховувати культуру, толерантність та дбайливе ставлення до тварин та природи.
Інтеграція: англійська мова і я досліджую світ 
Обладнання: малюнки, картки, іграшки, квитки, смайлики, відео – ролик.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Привітання. Організація класу.
Т.: Good Morning, children! Glad to see you!
А тепер давайте привітаємось один з одним віршиком, який ми вже з вами також вивчили.
Good morning, Good morning to you,
Good morning, Good morning, I’m glad to see you.
Т.: Very nice!
2. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.
T.: Today we are going to speak about zoo. We have already known some animals but during our lesson we will get to know more. (Сьогодні ми з вами поговоримо про зоопарк. Ми вже вивчили та знаємо назви деяких тварин, а після цього уроку, будемо знати ще більше).
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
3.1 Фонетична зарядка.
Т.: Дітки, ми вже з вами вчили деякі звуки, яких немає в українській мові. Тепер саме час їх згадати.
[  ð ]  та    [ z ] порівняння звуків на прикладі бджілок.
[  Ɵ ]  та    [ s ] порівняння звуків на прикладі змій.
[  w ]  порівняння звуків на прикладі риб.
3.2 Мовленнєва розминка.
Т.: А тепер для того, щоб всі мали змогу потрапити до зоопарку нам треба отримати квитки. Для цього кожен з вас повинен відрекомендуватись. (Учні по черзі називають свої імена англійською мовою, та після того отримують квитки. Після того, вони повинні познайомитись із сусідом та потиснути руки один одному).(Кожному учневі видавалися квитки для подорожі)
П. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування навиків монологічного мовлення.
Т.: Отже, квитки ми з вами вже отримали, з друзями познайомились, тепер можна і до зоопарку. Спочатку я прочитаю вірш.
А тепер підводимось і повторюємо за мною:
One, two – Let’s go to the zoo,
Three, four – Open the door.
Five, six – Lions do tricks,
Seven, eight – Monkeys are great.
Nine and ten – We go home again.
2. Робота з лепбуком “Funny animals”
Дітки, вивчивши вірш ми з вами потрапили у чарівний зоопарк “Funny animals”, і ці веселі звірята приготували для Вас завдання. Виконаємо їх?
Let`s start
·        Cover with paint
·        Who eats that?
·        Whose tail?
·        Whose traces?
·        Find shadow
·        Maze
·        Learn the poem




3. Розвиток навиків аудіювання.
Т.: Are you tired? Напевно трохи втомились? It’s time to relax a little. Значить прийшов час трохи відпочити та подивитись мультик про зоопарк та познайомитися з новими звірами. (Учні переглядають відео «At the zoo» та наспівують пісеньку).
4. Фізкультхвилинка
Т.: Вже засиділися? Я також так вважаю. Мені здається, що прийшов час розім’яти наші ручки та ніжки. Stand up everybody, please. Look and me and repeat.
1-2-3                              Stand  up,
Look at me!                   Hands to the sides,
Hands up,                      Bend left,
Hands down,                 Bend right,
Hands on hips,              1-2-3-hop!
Sit down!                       1-2-3-stop!
5. Активізація мовленнєвих зразків.
Т.: Now let’s remember the letters which we have known.
Т.: And now let’s revise different animals. I’ll show you some pictures and you should name the animal. (А тепер давайте згадаємо різних тварин. Я буду показувати вам малюнки, а ви називаєте тваринку, яка там зображена).
6. Закріплення за темами «Рахунок до 10» та «Кольори».
Т.: So, let‘s check how well you know colours and numbers. (Що ж, тепер давайте перевіримо, як ви засвоїли теми «Рахунок до 10» та «Кольори»).
1) Учні спочатку усно згадують кольори по черзі, після чого вчитель роздає картки з кольорами. Учні повинні показати названий колір в своїй картці.
2) Учитель показує різні цифри, а учні називають їх. Перед цим всі разом повторюють рахунок від 1 до 10.
ПІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. Підсумки уроку.
Т.:  So today we worked very hard. Thank you so much. I hope this lesson was very interesting for you. (Отже сьогодні ми з вами попрацювали дуже старанно. Дякую вам за це. Сподіваюсь, вам було цікаво на уроці).
Т.: Я би хотіла сьогодні всім учням подарувати посмішки(смайлики, підготовлені заздалегіть), а найстараннішим навіть декілька.
So the lesson is over. See you later. Good bye.


Конспект уроку "My toys. Colours"


Тема: My toys. Colours / Мої іграшки. Вчимося фарбувати. Кольори.
Мета:
навчальна: активізувати мовний та лексичний матеріал учнів; ознайомити з новими лексичними одиницями з теми; повторити вивчені літери алфавіту та вивчити кольори.
розвиваючаформувати в учнів уміння працювати з зошитом; стимулювати вимовну готовність учнів, розвивати їх слухову короткочасну пам'ять; розвивати пам'ять, увагу;
виховна:виховувати культуру спілкування, прагнення вивчати англійську мову.
Мовний матеріал: What is this? – It is a...; blue ,green, yellow, red,white, black,pink,brown
Обладнання: аудіо- та відео диск, комп’ютер, тематичні малюнки,  робочий зошит.   
                                                    ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Привітання. Організація класу.
Т:  Good morning, children. I am glad to see you. I am fine today. How are you?
Ps: I am fine. Thank you.
2. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Т: — Ви любите ходити в гості?
      — А ви б хотіли піти в гості?
      Сьогодні ваше бажання здійсниться. Я пропоную вам піти в гості до героїв нашого мультфільму  — до Дейва і Ейви. Сподіваюсь, що ви пригадаєте назви іграшок, будете розповідати про іграшки, які є у вас, пригадаєте вивчені слова та вивчимо кольори.


  А щоб нового ви хотіли сьогодні дізнатись та досягти? (на дошці підказка назви нових іграшок)
 А для цього нам знадобиться увага, старанність, знання та дружба.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
3.1 Фонетична зарядка. Робота з абеткою.
 Налаштуємо язички на урок англійської мови: діти співають пісню «Аlрhаbеt».
3.2Актуалізація опорних знань учнів.
1)                Подивіться на комп'ютер. Пригадаймо цифри, які ми вивчили.
2)                Давайте повторимо наші цифри, які ви побачили на комп’ютері.
3)                Гра «Wipe the number»
Учні виходять по-черзі до дошки, вчитель називає цифру від 1-10 (англійською мовою), а учням необхідно відшукати її на дошці і стерти.
Наприклад:
Т: Wipe the number five/ nine/two

—У Дейва  і Ейви є безліч іграшок. Подивимось яких саме?
 
4)                Гра «Bring me a toy».
Давайте з вами пограємо у гру «Bring me a toy». Діти на декілька хвилин заплющують очі, а вчитель розкладає по класу іграшки. Потім учитель просить принести одну із іграшок, називаючи її англійською мовою.
Наприклад:
Т: One, two, three – bring me a doll/ boll/ car/teddy.
П. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Ознайомлення з новими ЛО.
Робота з аудіо-диском.
 Які ж кольори ми сьогодні вивчимо?!!!Look at the computer.
 blue ,green, yellow, red (учні називають, повторюють вимову за вчителем.)
 Listen, repeat and point (учні слухають аудіо-запис повторюють та показують на відповідний колір).
3. Закріплення. Робота в парах.
1. Складання пазла. (Учні отримують пазли іграшок та в парах складають їх. )
2. А тепер розфарбуйте ваші іграшки тими кольорами, які ми сьогодні вивчили а саме: blue ,green, yellow, red (учні називають кольори українською)
4. Говоріння.
Т: Давайте запитаємо один в одного, яку іграшку ви розфарбували і що у вас вийшло.
– What colour is this car? – It is a … car.
ПІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. Підсумки уроку.
— Чи сподобалось вам гостювати у Дейв і Ейва?
— Які іграшки ми сьогодні повторили?
— Які кольори вивчили?
- Сьогодні ви всі працювали, були активні! Молодці! Lesson is over. Goodbye!